11.sınıf edebiyat konuları, 11.sınıf edebiyat konu anlatımı, 11.sınıf edebiyat konuları pdf, 11.sınıf edebiyat konu özetleri, 11.sınıf edebiyat konuları özet, 11.sınıf edebiyat konu başlıkları, 11 edebiyat konuları, 11.sınıf edebiyat ders konuları, 11.sınıf türk dili ve edebiyatı, 11.sınıf edebiyat, 11.sınıf türk dili ve edebiyatı konuları, 11.sınıf türk dili ve edebiyatı ders konuları, 11 edebiyat konu listesi

11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Konuları (11 Edebiyat Konuları + Video)

Yeni müfredata göre 2021-2022 eğitim-öğretim yılı 11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Konuları yıllık plan dahilinde aşağıdaki gibi işlenecektir.

Aşağıdaki tabloda aynı zamanda konu başlıklarıyla birlikte kazanımları da görebilirsiniz. “11.Sınıf Edebiyat Konuları” tablosunda yer alan başlıklara tıklayarak ders notlarına ve derslerde kullanabileceğiniz slaytlara ulaşabilirsiniz.

11.Sınıf Edebiyat Konuları

(11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 1.DÖNEM Konuları)

4.ÜNİTE: MAKALE

(11.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 2.DÖNEM Konuları)

5.ÜNİTE: SOHBET VE FIKRA

6.ÜNİTE: ROMAN

7.ÜNİTE: TİYATRO

8.ÜNİTE: ELEŞTİRİ

9.ÜNİTE: MÜLAKAT / RÖPORTAJ

(Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine özel paylaşımların yapıldığı Facebook grubuna katılmak için TIKLAYINIZ)

11 Edebiyat Konuları PDF

Yukarıdaki bağlantılardan “11.sınıf edebiyat Deniz Hoca PDF” dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca “11.sınıf edebiyat konuları 2022” güncel başlıklarını da inceleyebilirsiniz. Deniz Hoca tarafından hazırlanan tüm “Edebiyat PDF” çalışma kağıtlarını “www.edebiyatciyim.com” sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Lisedeki tüm edebiyat dersleri için hazırlamış olduğumuz PDF çalışma kağıtlarına “Edebiyat Ders Notları” başlığından ulaşabilirsiniz.

Deniz Hoca 11.sınıf edebiyat konu anlatımlarının oynatma listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

11.Sınıf Edebiyat Dersleri Konu Videoları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.