10.sınıf edebiyat konuları, 10.sınıf edebiyat konu anlatımı, 10.sınıf edebiyat konuları pdf, 10.sınıf edebiyat konu özetleri, 10.sınıf edebiyat konuları özet, 10.sınıf edebiyat konu başlıkları, 10 edebiyat konuları, 10.sınıf edebiyat ders konuları, 10.sınıf türk dili ve edebiyatı, 10.sınıf edebiyat, 10.sınıf türk dili ve edebiyatı konuları, 10.sınıf türk dili ve edebiyatı ders konuları, 10 edebiyat konu listesi

10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Konuları (10 Edebiyat Konuları + Video)

Yeni müfredata göre 2021-2022 eğitim-öğretim yılı “10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Ders Konuları” yıllık plan dahilinde aşağıdaki gibi işlenecektir. Konu başlıklarına tıklayarak ayrıntılı konu anlatımlarına ulaşabilirsiniz..

Aşağıdaki ders başlıkları üzerinde 10.sınıf edebiyat konularını müfredat sırasına göre inceleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz başlıklara tıklayarak ders notlarına ulaşabilirsiniz. Her konunun altında Deniz Hoca tarafından sizlere özel olarak hazırlanmış slayt ve PDF çalışma kağıtlarını da indirebilirsiniz.

10.Sınıf Edebiyat Konuları

(10.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı 1.DÖNEM Konuları)

VI.ÜNİTE: TİYATRO ( 4 hafta – 20 saat)

VII.ÜNİTE: ANI (HATIRA) ( 2 hafta – 10 saat)

VIII.ÜNİTE: HABER METNİ ( 2 hafta – 10 saat)

  • Haber Nedir?
  • Haber Yazma Teknikleri
  • Cümle Türleri

IIX.ÜNİTE: GEZİ YAZISI ( 2 hafta – 10 saat)

  • Gezi Yazısı
  • Cümle Türleri

10 Edebiyat Konuları PDF

Yukarıdaki bağlantılardan “10.sınıf edebiyat Deniz Hoca PDF” dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca “10.sınıf edebiyat konuları 2022” güncel başlıklarını da inceleyebilirsiniz. Deniz Hoca tarafından hazırlanan tüm “Edebiyat PDF” çalışma kağıtlarını “www.edebiyatciyim.com” sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Lisedeki tüm edebiyat dersleri için hazırlamış olduğumuz PDF çalışma kağıtlarına “Edebiyat Ders Notları” başlığından ulaşabilirsiniz.

Deniz Hoca 10.sınıf edebiyat konu anlatımlarının oynatma listesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

2 yorum

  1. Uygulamayı sevdim

  2. Mükemmel bir öğretmen çok samimi ve çok iyi kalitede ders anlatımı eğer başarı istiyorsanız takipte kalın 🥰

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.