TYT Türkçe, TYT Türkçe notları, TYT Türkçe pdf, TYT Türkçe ders notları, TYT Türkçe ders notları pdf, TYT Türkçe çalışma notları, TYT Türkçe konu anlatımı, TYT Türkçe konu anlatımlı notlar, TYT Türkçe konu anlatımı pdf

TYT Türkçe Ders Notları PDF – TYT Türkçe Konu Anlatımı PDF Notlar

TYT Türkçe Notları” siz gençlerin üniversite hayallerini gerçekleştirmesine katkı sunmak adına tarafımızca özenle hazırlanmış “TYT Türkçe Ders Notları PDF” serisinden oluşmaktadır. Bu yolda başarıya ulaşmak isteyen öğrencilerimiz tüm çalışma notlarımızı bu sayfa üzerinden takip edebilir, ücretsiz yararlanabilir ve paylaşabilirsiniz.

Deniz Hoca Youtube kanalı üzerinden üniversite sınavlarına yönelik hazırlamış olduğumuz videolarla sizlere destek olurken, aynı zamanda bu videolarda kullanmış olduğum Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına uygun notlarla hazırladığım video destekli “TYT Türkçe Konu Anlatımı PDF” çalışma kağıtları sizlere katkı sunacaktır. PDF TYT Türkçe Notları sizlere pratik bilgiler sağlarken videolarımızı seyrederek sınava en iyi bir şekilde hazırlanabileceksiniz.

TYT Türkçe PDF İNDİR

TYT Türkçe Konu Anlatımı PDF

TYT Türkçe Konuları, ÖSYM tarafından MEB Edebiyat Öğretim Programı çerçevesinde belirlenir ve sorular da buradaki kazanımlara uygun olarak hazırlanır. Bu nedenle bizler de TYT Türkçe konu anlatımlı ders notlarını oluştururken MEB kazanımlarını baz alarak hareket ettik. Aşağıda yer alan konular MEB kazanım listesinde yer almakla birlikte 2020-2021-2022 yıllarında yapılan YKS’de çıkan 7 dil bilgisi sorusu 9-10-11.sınıf kazanımlarından, paragraf soruları da 12.sınıf kazanımlarından seçilmiştir.

Sınavda sorumlu olduğunuz tüm konuları aşağıdaki listede görebilir, detaylı bilgiye ve PDF çalışma kağıtlarına ya da videolara ilgili konu başlığına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki listede de belirttiğimiz gibi TYT Türkçe konularını “Anlama ve Dil Bilgisine” dayalı konular olarak iki başlıkta inceleyebiliriz. Anlam bilgisi konuları çalışma anlamında çok fazla emek istemese de sınavda 30’dan fazla soruyla karşımıza çıkmaktadır. Dil bilgisi ise TYT bünyesinde asıl çalışılması ve ezber gerektiren bir konulardan oluşmasına rağmen sınavda sadece 7 soruyla karşımıza çıkmaktadır. Anlama dayalı sorular sözel-eşit ağırlık-sayısal öğrencilerinin geneline hitap etse de dil bilgisi sorularında net sayısını arttırmak sınav sonucunda ciddi bir puan farkı yaratacaktır.

TYT Türkçe PDF Notlar

Yukarıda ihtiyaç duyduğunuz her konunun sizlere özel hazırlanmış “Video destekli PDF çalışma kağıtlarına” ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz konunun anlatımlı videosuna PDF içindeki görseller üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Sizlere özel olarak hazırladığım yeni nesil TYT pdf çalışma notlarını ücretsiz olarak telefon, tablet ve bilgisayarınıza indirebilir, tüm çalışmalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. TYT sınavında siz değerli öğrencilerime başarılar dilerim.

Aşağıdaki bağlantılardan Deniz Hoca tarafından hazırlanmış olan “Edebiyat Ders Notları PDF” çalışma kağıdı ile sunum dosyasını indirebilir, öğrencileriniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Deniz Hoca TYT Türkçe Video Konu Anlatımı

Aşağıdaki oynatma listesi üzerinde MEB edebiyat kazanımlarına göre hazırlanmış olan sıralı TYT Türkçe konu anlatımı videolarını ve konuları pekiştirme uygulama -soru çözüm etkinliklerimizi seyredebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK YAZILAR

Türkçe Ders Konuları

Edebiyat Ders Konuları

AYT Edebiyat Konuları

TYT Türkçe Konuları

9. Sınıf Edebiyat Konuları

10.Sınıf Edebiyat Konuları

11.Sınıf Edebiyat Konuları

12.Sınıf Edebiyat Konuları

2 yorum

  1. Emeklerinizin karşılığını alabilmeniz dileğiyle🥰

  2. Hocam ne zman çekiliş olcak bir tane kitap hede etseniz çok sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.