Kürk Mantolu Madonna Kitabını Şarkıcı Madonna Biyografisi Sanan TV Yorumcuları

Sabahattin Ali'nin 1943 yılında yazdığı ve Türk Edebiyatı'nın kült eserlerinin en başlarında yer alan "Kürk Mantolu Madonna" bugünlerde yine sosyal medyanın gündeminde.  Kürk Mantolu Madonna romanı son yıllarda en çok okunan romanlar arasında. Özellikle son 10 yıldır değeri iyice anlaşılan eseri, hangi kitapçıya gitseniz en çok satan kitaplar rafında bulabilirsiniz. Son 10 yıldır kitap kendisiyle ilgili birçok yorum alıp sosyal medyada gündeme geliyordu. Kürk Mantolu Madonna'nın bu sefer sosyal medyanın gündemine oturmasının sebebi, TV8'de yayımlanan bir programda canlı yayında bayan TV yorumcunun Kürk Mantolu Madonna'nın dünyaca ünlü pop şarkıcısı Madonna'nın hayatını anlattığını sanması ve bu şekilde kitabı yorumlaması. Programın sunucusunun…

Genel Bakış

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Sabahattin Ali’nin 1943 yılında yazdığı ve Türk Edebiyatı’nın kült eserlerinin en başlarında yer alan “Kürk Mantolu Madonna” bugünlerde yine sosyal medyanın gündeminde. 

Kürk Mantolu Madonna romanı son yıllarda en çok okunan romanlar arasında. Özellikle son 10 yıldır değeri iyice anlaşılan eseri, hangi kitapçıya gitseniz en çok satan kitaplar rafında bulabilirsiniz. Son 10 yıldır kitap kendisiyle ilgili birçok yorum alıp sosyal medyada gündeme geliyordu. Kürk Mantolu Madonna’nın bu sefer sosyal medyanın gündemine oturmasının sebebi, TV8’de yayımlanan bir programda canlı yayında bayan TV yorumcunun Kürk Mantolu Madonna’nın dünyaca ünlü pop şarkıcısı Madonna’nın hayatını anlattığını sanması ve bu şekilde kitabı yorumlaması. Programın sunucusunun bu kitabı Sabahattin Ali’nin 1943 yılında askerdeyken yazdığını söylemesi ve akabinde TV yorumcularının “aaa o dönemde Madonna var mıydı?” şeklinde cevaplaması her şeyin başlangıcını oluşturuyor. İşte sosyal medyada  “Kürk Mantolu Madonna” paylaşımları:

  1. Buyrun, Kürk Mantolu Madonna’yı gündeme sokan ilgili  video:

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.