12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi yıllık plan, 12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı yıllık plan, 12.sınıf edebiyat yıllık plan, Yıllık plan 12.sınıf Edebiyat

12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Yıllık Plan 2022-2023

2022-2023 eğitim-öğretim yılı için hazırlanmış güncel “12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı Yıllık Plan“ı derslerinizde kullanmak üzere aşağıdaki bağlantılardan word dosyası olarak indirebilir ve kendi il/okulunuza göre düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca yeni eğitim-öğretim yılına göre (2021-2022 eğitim-öğretim yılı) hazırlanan yıllık planlardaki konu başlıklarına özel olarak eklediğimiz karekodlar yardımı ile konu başlıklarına ait ayrıntılı bilgilere, PDF dosya ve videolarına ulaşabileceksiniz. (Karekodlar, ilgili haftanın konu kazanımlarıyla ilgili bağlantı linklerini içerir. Karekod yardımıyla konu başlıklarına hızlıca ulaşabilirsiniz)

12 Edebiyat Yıllık Plan

12.Sınıf Türk Dili ve Edebiyatı dersi güncel yıllık plan İNDİR

Türk Dili ve Edebiyatı Yıllık Planlar (9-10-11-12.Sınıflar)

12.sınıflarla ilgili konu başlıkları ve ders notlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı üzerinden ders notlarını takip edebileceğiniz gibi ünite bazlı hazırlamış olduğumuz video destekli PDF çalışma kağıtlarını da indirebilirsiniz.

12.Sınıf Edebiyat Konuları

(Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine özel paylaşımların yapıldığı Facebook grubuna katılmak için TIKLAYINIZ)

Not: Yıllık planlarla ilgili düşüncelerinizi aktarmak ve kendi dosyalarınızı bizlerle paylaşmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

NOT: Edebiyat dersleri yıllık planları edebiyat öğretmeni Ekrem Yekrek tarafından hazırlanmıştır: Ekrem Yekrek Blogu

Tüm öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar ve kolaylıklar dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.