Edebiyat ders notları, Edebiyat ders notu, Edebiyat ders notları slayt, Edebiyat ders notları PDF, Edebiyat dersi notları, Türk dili ve edebiyatı notları, ders notları edebiyat, ders notu edebiyat

EDEBİYAT DERS NOTLARI + PDF (Deniz Hoca)

Edebiyat Ders Notları“, öğrencilerin eğitimlerine ve çalışmalarına katkı sunmaları adına bizzat tarafımızdan hazırlanan çalışmalar sonucunda sizlere sunulmaktadır. Aşağıda sınıflara göre kategorize edilmiş alanlardan ihtiyacınız olan dosyayı indirebilir, arkadaşlarınızla ve öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz.

Öğrenciler tarafından olumlu dönüt aldığımız “Edebiyat özet çalışma PDF kağıtları” başlıklı dosyaların içine ihtiyaç duymanız halinde bir tıkla izleyebileceğiniz videolar da iliştirdim. Böylelikle özet olarak konuyu tekrar ederken daha detaylı ve geniş anlatıma bir tık ile ulaşabileceksiniz.

(Ders notlarını hazırlama çalışmalarım devam ediyor. Zamanla çok daha geniş bir “edebiyat ders notları” arşivine ulaşabileceksiniz.)

Edebiyat Ders Notları (Deniz Hoca Edebiyat PDF)

Yukarıda yer alan tüm “Edebiyat PDF” çalışma kağıtları Deniz Hoca tarafından özenle hazırlanmaktadır. Amacımız kitapta dağınık bir şekilde yer alan konuların en önemli noktalarını madde bazlı ve anlaşılır bir şekilde öğrencilere aktarabilmektir. Aynı zamanda her konunun altında yer alan videolarla birlikte ihtiyaç duyulması halinde ilgili konunun ders anlatımına hızlıca ulaşılabilmektedir.

Deniz Hoca tarafından oluşturulan tüm “Edebiyat Ders Notları PDF” çalışma kağıtlarını derslerinizde kullanabilir ve öğrencilerinizle paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda öğrencilerimiz bu çalışma kağıtlarını arkadaşlarıyla paylaşabilir ve böylelikle daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayabilir.

Aşağıdaki bağlantılardan da sınıf bazlı ders konu ve notlarına ulaşabilirsiniz.

9. Sınıf Edebiyat Notları

10.Sınıf Edebiyat Notları

11.Sınıf Edebiyat Notları

12.Sınıf Edebiyat Notları

6 yorum

  1. hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz

    hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz

  2. çok güzel olmuş elinize sağilık sr syr

  3. Hocam Merhaba,
    PDF notlarınız gerçekten çok güzel. Biz anı hatıra kısmını na bitirmek üzereyiz. Pdf lerini buraya eklerseniz çok sevinirim.

  4. O kadar kaliteli videolar ve ders notları var ki Deniz hocam sayesinde edebiyatı yapabiliyorum sınav soruları PDF leri tam okul sınav soruları tarzında ya aynıları ya benzerleri çıkıyor . Aynı zamanda o kadar iyi bir anlatımı var ki hocamın dinlerken ders gibi değil de daha eğlenceli bir şey izliyormuş gibi oluyorsunuz ne ara bitti diyorsunuz. Eğer edebiyattan iyi notlar alabiliyorsam bunun en büyük etkenlerinden biri deniz hocamdır. 🙂 <3

  5. Hocam niye 11. Sınıf 2. Ünite PDF yok aynen youtubedeki gibi diğer üniteler gibi paylaşır mısınız?

  6. 2.ünite geçen yıl gözümden kaçmış ve kısa süre içerisinde ekleyeceğim 🥰🙏

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.