11.sınıf edebiyat pdf çalışma kağıdı, 11.sınıf edebiyat sınav çalışma kağıdı, 11.sınıf edebiyat yazılı çalışma kağıdı, 11 edebiyat sınav çalışma kağıdı, 11 edebiyat yazılı çalışma kağıdı, 11.sınıf edebiyat 1.dönem sınava çalışma kağıdı

11.Sınıf Edebiyat Sınav Çalışma Kağıdı PDF (11 Edebiyat Yazılı Notları)

11.sınıf öğrencilerinin hem derslerine çalışmaları hem de sınavlar öncesinde derli toplu bir çalışma kağıdı üzerinden sağlıklı bir şekilde sınava hazırlık çalışmaları yapabilmeleri için “11.sınıf edebiyat sınav çalışma kağıdı“nı sizlerle paylaşmak istedim.

Sınava hazırlık amacıyla oluşturulan “Sınav Çalışma PDF” kağıtlarındaki tüm notlar Milli Eğitim Bakanlığının müfredatı ve ders kitaplarına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle sınavlar öncesinde çalışmalarınızı yaparken “11.sınıf edebiyat yazılı notları”ndan yararlanabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

11 Edebiyat Yazılı Çalışma Kağıdı PDF

⇒ 11.Sınıf Edebiyat 1.Dönem 1.Yazılı PDF Çalışma Kağıdı

⇒ 11.Sınıf Edebiyat 1.Dönem 2.Yazılı PDF Çalışma Kağıdı

⇒ 11.Sınıf Edebiyat 2.Dönem 1.Yazılı PDF Çalışma Kağıdı

⇒ 11.Sınıf Edebiyat 2.Dönem 2.Yazılı PDF Çalışma Kağıdı

Sınava hazırlık amacıyla özenle hazırladığımız “Video destekli sınava hazırlık çalışma kağıtları”nda derslerinizdeki en önemli ayrıntılar maddeler halinde yer almaktadır. PDF çalışma kağıtlarında yer alan notların ünite bazlı konu anlatımlarına yine dosya içindeki video görsellerine tıklayarak kolayca ulaşabileceğiniz gibi sınava hazırlık videolarına da sınav konularının yer aldığı sayfadan tek tıkla ulaşabileceksiniz.

Yukarıda dosyaların yer aldığı bağlantılar sınavların ait olduğu döneme ve sıraya göre listelenmiş olup her sınav öncesi güncellenecektir.

NOT: Yukarıda yer alan PDF yazılı kağıtlarını öğrencilerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantılardan da sınıf bazlı ders konu ve notlarına ulaşabilirsiniz.

11. Sınıf Edebiyat Notları

Edebiyat Ders Notları PDF

TYT Türkçe

AYT Edebiyat

2 yorum

  1. lütfen fenerin puanın 18 indirin lütfen

  2. Çok güzel site 👍

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.